Rozvoz ZDARMA do 21.30 hod.

obchodní podmínky & gdpr

OBCHODNÍ PODMÍNKY provozu PizzaBurgerBeer  (www.pizzabb.cz)

Poskytovatelem služby je:

Halaba s.r.o., se sídlem Neužilova 201/35, 625 00 Brno, IĆ: 27704815, DIČ: CZ27704815

(dále jen provozovatel).

 

Předmět činnosti:

Předmětem činnosti je výroba a následný rozvoz pizzy a dalších pokrmů a potravinářského zboží do okolí provozovny.

Telefonické, e-mailové a on-line objednávky se přijímají v otevírací době nejpozději do 15 minut před zavírací dobou provozovny (viz www.pizzabb.cz).

Provozovatel si vyhrazuje právo stanovit minimální výši objednávky a právo nerozvážet do některých oblastí nad uvedenou oblast rozvozu. Hmotnosti veškerých jídel jsou uváděny v syrovém stavu.

 

Platební podmínky:

Za produkty a služby je možno platit v hotovosti, gastrostravenkami (např.Ticket Restaurant, Sodexo, Cheque Dejeuner,…) nebo kartou u řidiče rozvážkové služby. Provozovatel si vyhrazuje právo do zbylé hodnoty stravenek peníze nevracet.

Zákazník je povinen ihned přepočítat vrácené peníze. Na pozdější reklamace nelze brát zřetel.

Rozvozci (doručovatelé produktů) z bezpečnostních důvodů u sebe nemají více než 2000,- Kč v hotovosti. Prosíme, připravte si drobné nebo předem nahlaste, že budete platit vyšší bankovkou než je 1000,-Kč.

Veškeré platby jsou prováděny v české měně (CZK). Všechny ceny našich produktů jsou uváděny včetně DPH.

 

Produkty:

Nabízené produkty nebo zboží mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa.

Nápoje se rozváží pouze s pizzou nebo hlavním jídlem. Alkoholické nápoje neprodáváme osobám mladším osmnácti let.

 

Akce, speciální nabídky, slevy:

Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv akci, speciální nabídku nebo slevu a to bez možnosti jakékoliv finanční nebo jiné náhrady, zejména při objednání prostřednictvím smluvních partnerů.

 

Doručení objednávek:

Provozovatel se snaží doručit objednané produkty a zboží v co nejkratší době.

Doba dodání je od 30 minut do 120 minut. V případě, že nastanou situace, které přímo ovlivní zpoždění dodávky (dopravní komplikace, nehoda, zhoršené povětrnostní vlivy atd.), může dojít k opoždění objednávky. V tomto případě podá pracovník příjmu objednávek informace o čase dodání.

Za zpoždění, či nedodání zaviněné třetí osobou (krádež, výpadek energií, přerušení dodávky vody atd.), nemůže provozovatel nést odpovědnost, a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Veškeré provedené objednávky jsou závazné a kupující je povinen za objednané zboží zaplatit celkovou cenu.

 

Reklamace:

Provozovatel doporučuje na místě zkontrolovat, jestli doručené zboží souhlasí s objednávkou. Pokud je cokoliv v nepořádku, je zapotřebí neprodleně zavolat na pobočku, kde byla objednávka uskutečněna.

Pokud nebyly dodrženy obchodní podmínky naší firmy, či kvalita jídla, bude nabídnuta výměna za nový produkt, nebo patřičná sleva z příští objednávky. Nová objednávka bude dodána v co nejkratším termínu. Produkt lze reklamovat pouze v den, kdy byl zakoupený. Reklamace prosím řešte ihned telefonicky na kontaktech uvedených na web.stránkách nebo na e-mailu objednavky@pizzabb.cz .

 

Ochrana osobních údajů:

Jsme jedinými vlastníky informací shromážděných na těchto stránkách.

Vaše osobní údaje nebudou bez Vašeho souhlasu z žádného důvodu prodávány, vyměňovány, převáděny nebo poskytovány jakékoliv jiné společnost, s výjimkou případů, kdy je to nezbytné ke splnění požadavku a/nebo transakce, např. zaslání objednávky.

Poskytnutou e-mailovou adresu používáme k zaslání informací a aktualizací týkajících se Vaší objednávky.

 

EET:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.